Камери

Фільтрувати:


Першою ланкою при побудові системи відеоспостереження виступає відеокамера, саме від неї в великій мірі залежить наскільки якісною і ефективною буде вся система в цілому, тому до вибору камери і місця її розташування потрібно підходити дуже ретельно і обдумано, іноді це практично неможливо без професіоналів. Правильно підібрана і встановлена камера дозволить отримувати достовірну і надійну інформацію і позбавить від болісних і довгих пошуків “несправності” системи відеоспостереження.
Камери відеоспостереження бувають провідні та безпровідні. Бездротова камера спостереження складний за своєю технологією пристрій. Відеозахоплення з камери здійснюється за допомогою вбудованої світлочутливої матриці, після цього відеосигнал оцифровується і передається в ефір де в подальшому приймається бездротовим цифровим приймачем. Бездротова передача відео може супроводжуватися перешкодостійким кодуванням або шифруванням даних. Бездротові системи відеоспостереження, створені на основі бездротових камер більш ефективні, ніж бездротові приймально-передавачі. Домашнє відеоспостереження, побудоване на основі бездротових систем просте, не дороге і надійне рішення.
Провідні відеокамери бувають різних типів. За зовнішнім виглядом їх можна розділити на купольні, корпусні і мініатюрні. Купольні камери відеоспостереження користуються великою популярністю на об’єктах, де потрібна внутрішня установка. Мініатюрні камери набули широкого поширення в системах бездротового відеоспостереження. На жаль чи на щастя даний тип камер заборонений до продажу та встановлення на території України на сьогоднішній день. Хоча це, все-таки, не зупиняє деякі охоронні фірми, не дивлячись на велику кількість штрафних санкцій. Ці міні відеокамери спостереження використовують спеціальний об’єктив, що дозволяє заховати їх за шаром шпаклівки зробивши для них дірочку розміром з сірникову головку. Приховані відеокамери спостереження настільки малі, що деякі з них поміщаються в ручку, при такому маскування розпізнати інтегровану камеру стає неможливим навіть для професіоналів. Вуличні відеокамери використовуються або для установки всередині приміщень, або для установки всередині герметичного боксу, який забезпечує стабільну теплову обстановку і захист від водяних потоків і конденсату.
Купити камери відеоспостереження можна в будь-якому магазині безпеки. Їх кількість і асортимент на ринку безпеки неймовірно великий. Останнім часом великою популярністю користуються зовнішні відеокамери. Такі камери не потрібно встановлювати в додаткові герметичні корпуса і використовувати підігрів. Якість картинки таких камер часто гірше корпусних, але названі плюси гарантують даному типу камер довге існування на ринку охоронного відеоспостереження.
У загальному вигляді вся система відеоспостереження може бути представлена у формі зірки (топологія “зірки” мережеві технології), в центрі якої знаходиться пристрій обробки відеоінформації (DVR або комп’ютер, з встановленою платою відеозахвату), а на кінцях приймачі відеосигналу, тобто камери. Залежно від місця установки, камери діляться на: внутрішні і зовнішні. Зовнішні камери мають більш широкий діапазон робочих температур, порівняно з внутрішніми. Також вони можуть бути обладнані спеціальними термокожухом, які, в свою чергу, виконують, як терморегулірующую, так і захисну функцію.
По кольровому спектру камери діляться на чорно-білі та кольорові, які, в свою чергу, мають свої переваги і недоліки. Так, чорно-білі камери мають, як правило, кращу роздільну здатність і чутливість, кольорові ж незамінні в місцях, де колір є основною відмінною ознакою, яскравим прикладом цього є торгові центри і супермаркети.
За способом передачі даних, камери діляться на дротові і бездротові, і якщо з перших і починалася вся ера відеоспостереження і вони вже встигли зарекомендувати себе, то другі лише недавно з’явилися на нашому ринку і для них все тільки починається …
Практично в будь-якій сучасній відеокамері, починаючи від серйозних наукових проектів з освоєння космосу і до побутової, в якості приймача відеосигналу використовується так звана ПЗС-матриця (ПЗС – прилад із зарядним зв’язком, від англ. CCTV- Carge-Coupled Device). Історія створення ПЗС-матриці досить цікава і полягає в тому, що співробітники лабораторії Bell Labs Джордж Сміт і Віллард Бойл працювали над створенням пристрою для зберігання і зчитування інформації, але самі того не підозрюючи створили фотоперетворювач високої чутливості. Важливість даного відкриття підтверджує факт вручення “батькам” ПЗС-матриці Нобелівської премії з фізики в 2009 році. Основним конкурентом ПЗС на сьогоднішній день виступає КМОП структура.
Камери спостереження Ви можете купити в нашому магазині. Ми пропонуємо камери всіх типів і характеристик.